Aktualitātes 2019

16.12.2019.

04.12.2019. Kāpņu telpās Viesītes ielas 18. mājā – jauni radiatori

Viesītes ielas 18.mājas kāpņu telpās tiek mainīti radiatori. Darbi sākās pirmdien, un plānots, ka beigsies šonedēļ.
SIA JK Namu pārvalde inženierkomunikāciju tehniķis Anatolijs Osipovs informē, ka darbus veic Namu pārvaldes speciālisti. Daudzdzīvokļu māju koplietošanas telpās Viestura ielā 38a un 14b, Nameja 30, Bebru 27 un Viesītes ielā 51 jaunus radiatorus mūsu darbinieki uzlika šoruden. Darbi veikti, izmantojot māju uzkrājumos esošos līdzekļus.
Jaunie radiatori kāpņu telpas padara ne tikai siltākas, bet arī vizuāli pievilcīgākas un mājīgas. Jāpiebilst, ka aukstums var nelabvēlīgi ietekmēt ēkas konstrukciju, radot ārsienu caursalšanu un tālāk arī plaisāšanu. Koplietošanas telpās var parādīties mitrums, uz sienām – pelējums. Aukstuma dēļ cieš mājas iedzīvotāji, īpaši pirmo stāvu iemītnieki, jo kāpņu telpa paņem daļu siltuma no viņu mitekļiem.
Namu pārvalde atzinīgi novērtē iedzīvotāju vēlmi dzīvot sakārtotā vidē un aicina būt aktīviem un lemt par savu māju uzturēšanu un remontiem. Sakārtotā vide, kurā strādāt, atpūsties un dzīvot, kalpos gadiem ilgi!

14.11.2019.

04.11.2019. Logs bez apdares – problēmas mājā
Lai logs pilnvērtīgi kalpotu, tam jābūt ne tikai kvalitatīvi izgatavotam, bet arī uzstādītam. Svarīgi ir parūpēties par logu sānu malu apdari, tādējādi nodrošinot, ka logs mājokli pasargā no siltuma zuduma un mitruma iekļūšanas, kā arī nodrošina skaņas izolāciju.
Ar montāžas putām nepieciešams veikt gan ārējās, gan iekšējās logu malas apdari. Ja ar iekšējo sānu malu apdari var nedaudz pagaidīt, tad ārējo malu apdari vajadzētu veikt pēc iespējas ātrāk. Saules gaismas, mitruma un sala ietekmē putas noārdās – kļūst tumšākas un trauslas. Turklāt sacietējušā stāvoklī tās palielina apjomu un it kā „izspiež” pašas sevi, starp rāmi un putām izveidojot spraugu, kas var rasties arī, putām saskaroties ar ūdeni: ūdens sasalst un atkūstot bojā putu slāni. Līdz ar to telpās iekļūst aukstums un mitrums, izraisot pelējumu. Lai no tā visa izvairītos, montāžu jāveic tā, lai putas tiktu nosegtas. Tāpat aicinām pievērst uzmanību tam, lai rūpīgi tiktu veikta apdare zem palodzes.
Vislabāk izmantot ārējās logu malas apmešanu, ko ieteicams veikt ar flīžu līmi, kas ir izturīga gan pret salu, gan mitrumu. Vietās, kur nav logu malu, izmanto aizsargapmales, no kurām visizplatītākās ir skārda, taču var likt arī plastmasas līmējamās un vienkameras siltās aizsargapmales.
Montējot logus, bieži vien uz rāmjiem atstāj to aizsargplēves, kuras, saskaroties ar sauli, cieši pielīp rāmjiem un to noņemšana sagādā grūtības, un plēve tā arī daļēji paliek pie rāmja. Lai izvairītos no šādās situācijām, plēves ieteicams noņemt ne vēlāk kā mēnesi pēc loga uzstādīšanas.
Aicinām nepiekrist logu uzstādītāju piedāvājumiem veikt tikai logu malu iekšējo apdari, jo tādā gadījumā mājoklī var rasties būtiskas problēmas, kas var ietekmēt gan jūsu veselību, gan dzīves apstākļus!

28.10.2019.

21.10.2019. Atjaunotie balkoni un lodžijas košāku padara gan apkārtni, gan mājas
Daudzdzīvokļu dzīvojamo māju balkonu un lodžiju ekrāni pēc to atjaunošanas ēkas padarījuši drošākas, kā arī piešķīruši košu – tumši sarkanu – akcentu apkārtnei.
Darbi, kurus veica SIA „Erbauer group”, norisinājās Auseklīša ielā 21, Mežrūpnieku 8 un Bebru 22, kur nomainīti balkonu ekrāni, savukārt Draudzības alejā 21 jauni ekrāni uzlikti lodžijām. Vēl saremontētas margu konstrukcijas: tās sametinātas, nostiprinātas, notīrītas un nokrāsotas.
Galvenā balkonu un lodžiju funkcija ir iespēja ieelpot svaigu gaisu, neizejot no mājām. Tā ir vieta, kurā pavadīt brīvo laiku un justies ērti, pielāgojot savām vajadzībām, piemēram, atdzīvinot balkona/lodžijas sienu ar augiem. Taču tajā pašā laikā jāatceras, ka balkoni un lodžijas nav jāpārvērš par krāmu noliktavām, kas rada papildu slodzi, tādējādi apdraudot gan savu, gan līdzcilvēku drošību.

Foto: Auseklīša ielas 21. mājas balkoni pirms un pēc atjaunošanas.

Foto: Bebru ielas 22. mājas balkoni pirms un pēc atjaunošanas.

Foto: Mežrūpnieku ielas 8. mājas balkoni pirms un pēc atjaunošanas.

14.10.2019. Tiks padota karstā ūdens cirkulācija
Rīt, 15.oktobrī, Nameja ielā 20c no pulksten 18 tiks padota karstā ūdens cirkulācija.
Mājas iedzīvotāji aicināti pārbaudīt karstā ūdens caurules un to bojājumu gadījumā vērsties Namu pārvaldes Avārijas dienestā, zvanot 652 32402 vai 29406016.
Karstā ūdens cirkulācija māja nepieciešama, lai nodrošinātu karstā ūdens padevi, turklāt tādējādi tiek apsildītas ēkas konstrukcijas un koplietošanas telpas, kā arī dvieļu žāvētāji vannas istabās.

14.10.2019. Maina radiatorus un kanalizācijas tīklus
Lai iedzīvotāji savās mājās justos droši un ērti, SIA JK Namu pārvalde daudzdzīvokļu ēkās turpina sakārtot inženierkomunikācijas tīklus, kā arī maina radiatorus.
Bebru ielas 31.mājas pagrabā SIA „Ūdens Rīgai” šomēnes sāka mainīt kanalizācijas tīklus no akas līdz stāvvadiem. Pie mājas notiek rakšanas darbi, pēc kuriem atjaunos gan zālāju, gan betona apmali. SIA JK Namu pārvalde inženierkomunikāciju tehniķis Anatolijs Osipovs stāsta, ka līdz oktobra beigām jaunajiem kanalizācijas tīkliem jābūt darba kārtībā. Savukārt noslēgumam tuvojas kanalizācijas nomaiņa Draudzības alejā 19, kur darbi sākās šomēnes un tos veic SIA „Erbauer group”.
Drīzumā visās sešās kāpņu telpās Viestura ielas 38a.mājā būs jauni radiatori, kurus uzstādīs Namu pārvaldes speciālisti. Viesītes ielas 51.mājā līdz oktobra vidum radiatori nomainīti divās kāpņu telpās, līdz ar to kļuvis siltāk, ko īpaši izjūt apakšējo stāvu iemītnieki. Jāpiebilst, ka auksta kāpņu telpa rada lielākus siltuma zudumus, aizplūstot tam caur dzīvokļu sienām, turklāt var ciest arī pašas ēkas konstrukcija, caursalstot un plaisājot ārsienām, kā arī līdz ar mitrumu ieviešoties pelējumam.
Arī Celtnieku ielas 17a.mājā šoruden veikti būtiski ieguldījumi: uzliktas jaunas lietus kanalizācijas caurules (vēl jāveic apdare), kā arī nomainīt radiatori.
Jāpiebilst, ka visi minētie darbi veikti, izmantojot konkrēto māju uzkrājumus. Līdz ar to cilvēki ieguvuši sakārtotu vidi, kurā strādāt, atpūsties un dzīvot!

Foto 1: Celtnieku ielas 17a.mājā uzliktas jaunas lietus kanalizācijas caurules (vēl jāveic apdare).
Foto 2: Līdz ar radiatoru nomaiņu Viesītes ielas 51.mājas kāpņu telpās kļuvis siltāk.

02.10.2019. Pagrabos un kāpņu telpās nomainīti logi
Vairākām Namu pārvaldes apsaimniekošanā esošajām daudzdzīvokļu māju kāpņu un pagraba telpām uzstādīti PVC logu bloki. Darbi sākās jūlijā un noslēdzās septembra beigās.
Jaunie logi ir būtisks ieguldījums ikvienā mājā: tie palīdz ne tikai ietaupīt siltumu un izolēt skaņu, bet arī uzlabo ēkas vizuālo tēlu. Logi nomainīti pagraba telpās Draudzības alejā 23 un 26, Viestura ielā 31, Nameja 36, Viestura 12b, Celtnieku 19, Viesītes 39. Darba gaitā demontēja koka logu blokus, montēja jaunos PVC logus un no ciknota skārda ierīkoja ārējās palodzes, kā arī veica logu iekšējās/ārējās ailes apdari.
Savukārt Viestura ielā 12a un c, Pasta 29, Celtnieku 21, Krasta 16, Ķieģeļu 5, Slimnīcas 12, Madonas 42,  Draudzības alejā 16 un 18 jaunus logus lika kāpņu telpās. Darbu gaitā ne tikai demontēja vecos koka logu blokus, montēja jaunos logus, ierīkoja ārējās palodzes un veica logu iekšējās/ārējās ailes pilnu apdari, bet arī uzlika iekšējās palodzes.
Namu pārvalde atzinīgi novērtē iedzīvotāju vēlmi dzīvot sakārtotā vidē, tāpēc aicinām lemt, ko remontēt un kā uzturēt savu māju! No šodien pieņemtajiem lēmumiem ir atkarīgs tas, kā mēs dzīvosim nākotnē, tāpēc mudinām būt aktīviem!

Foto: Draudzības aleja 18 pirms un pēc.

Foto: Draudzības aleja 23 pirms un pēc.

Foto: Viestura 12c pirms un pēc.

Foto: Madonas 42 pirms un remonta laikā.

30.09.2019. SIA JK Namu pārvalde aicina savus klientus, kuri rēķinus par apsaimniekošanu maksā veikalos „Maxima”, darīt to savlaicīgi.
Tas, ka rēķinā kā maksāšanas termiņš norādīts 30.vai 31.datums (pēdējā diena konkrētajā mēnesī), nenozīmē, ka maksājums jāveic pēdējā dienā.
Vienošanās ar „Maximu” paredz, ka informāciju par šajos veikalos veiktajiem maksājumiem mēs saņemam nākamajā darba dienā. Tātad, ja klients rēķinu „Maximā” ir maksājis 31.datumā (piektdien), mēs datus saņemam 3.datumā (pirmdien). Rēķinā atspoguļotā parāda summa tiek nofiksēta mēneša pēdējā dienā, līdz ar to klients nākamajā mēnesī saņem rēķinu, kurā norādīts, ka viņam ir parāds, lai gan maksājums veikts noteiktajā termiņā. Taču aicinām neuztraukties, saglabāt maksājuma čeku un vienkārši apmaksāt rēķinu par attiecīgo mēnesi.

23.09.2019. Jēkabpilī sākas apkures sezona
Namu pārvalde savām apsaimniekotajām mājām šodien sāk pieslēgt apkuri.
Šodien, 23.septembrī, apkuri saņems daudzdzīvokļu mājas Celtnieku un Bebru ielas mikrorajonā. Šodien siltumenerģiju sāks pieslēgt Nameja, Viesītes un Viestura ielas mikrorajonā, kā arī Draudzības alejā. Otrdien, 24.septembrī, apkuri saņems Dārzu ielas mikrorajona mājas. Paredzēts, ka līdz nedēļas beigām siltumenerģija būs pieslēgta visām SIA JK Namu pārvalde apsaimniekotajām daudzdzīvokļu mājām.
Lūgums iedzīvotājiem pārbaudīt apkures sistēmas ventiļu stāvokli dzīvokļos un lietošanā esošajos pagrabiņos. Par bojājumiem nekavējoties ziņot pa tālruni 65232402.
Māju siltummezgli būs noregulēti tā, lai tad, ja āra gaisa temperatūra būs +12 grādi, apkure automātiski atslēgtos.
Apkure tiek pieslēgta, jo vidējā diennakts temperatūra trīs dienas pēc kārtas bijusi zemāka par +8 grādiem

20.09.2019. Lai novērstu un mazinātu mājokļa drošības riskus, Valsts policija ir sagatavojusi informāciju, ar ko aicinām iepazīties un ņemt vērā!


18.09.2019. Nameja un Viestura ielā būs jauni kanalizācijas tīkli

SIA JK Namu pārvalde apsaimniekoto māju pagrabos Viestura ielā 38c (attēlā) un Nameja 26a maina kanalizācijas tīklus.
Pašreizējā kanalizācijas sistēma ir novecojusi, tāpēc mēdz notikt avārijas. Lai iedzīvotāji savās mājās justos droši, nolemts no akas līdz stāvvadiem veikt remontu. Darbi abās mājās sākās septembrī, un paredzēts, ka tie beigsies šomēnes vai oktobra sākumā. Viestura ielā 38c strādā SIA „Ūdens Rīgai”, Nameja ielā 26a – SIA „Erbauer group”.
Namu pārvaldes inženierkomunikāciju tehniķis Anatolijs Osipovs iedzīvotājus aicina būt pacietīgiem un norāda, ka pēc rakšanas darbiem, kas nepieciešami remontdarbu laikā, teritorija tiks sakārtota: atjaunots gan zālājs, gan betona apmales un bruģa segums.

11.09.2019. Turpinām aizkrāsot noķēpātās fasādes
Lai uzlabotu pilsētas vizuālo tēlu, SIA JK Namu pārvalde turpina krāsot daudzdzīvokļu māju apzīmētās fasādes.
Namu pārvaldes speciālisti kopš augusta vidus likvidējuši ķēpājumus māju fasādēm Draudzības alejā 8, 10, 11, 13, 14, 15 un 18, kā arī Viestura ielā 13b. Līdz ar to Jēkabpils kaut nedaudz, bet tomēr kļuvusi sakoptāka un pievilcīgāka.
Sienu apzīmēšana, „izdaiļojot” tās ar dažādiem ķēpājumiem un rupjībām, diemžēl ir ierasta parādība, tāpēc darba, lai to visu aizkrāsotu, ir ļoti daudz. Aicinām ikvienu rūpēties par savu vidi, nestāvēt malā un reaģēt situācijās, kad kāds nodarbojas ar ēku apķēpāšanu, vēršoties policijā!

Foto: Draudzības aleja 8 pirms un pēc.

Foto: Draudzības aleja 11 pirms un pēc.

Foto: Draudzības aleja 15 pirms un pēc.

26.08.2019. Atjaunots rotaļu laukuma aprīkojums Bebru ielā

Bebru ielas mikrorajonā konstatēts, ka rotaļu laukuma slidkalniņam nozagts jumtiņš. Namu pārvaldes speciālisti šodien uzlikuši jaunu.

SIA JK Namu pārvaldes ražošanas daļas vadītājs Ingus Geistarts stāsta: to, ka rotaļu laukumam nodarīti bojājumi, Namu pārvaldes darbinieki konstatēja, veicot apgaitu.

Lai mūsu pilsēta būtu sakopta un jaunākā paaudze šeit varētu lietderīgi pavadīt laiku, ir svarīgi gan pašiem būt apzinīgiem, gan nepalikt vienaldzīgiem, pamanot kādu bojājot rotaļu laukumu aprīkojumu (Valsts policija – 110, pilsētas pašvaldības policijas dežūrdaļa – 6528388)!

 

 

21.08.2019. Par rēķinu samaksu
Informējam, ka SIA JK Namu pārvaldes klientiem ir iespēja Namu pārvaldes rēķinu samaksāt visos „Maxima Latvija” veikalos par lētāko komisijas maksu – 0,50 euro.

 

14.08.2019. Dzīves aicinājumu radis sētnieka darbā
Antons Patmalnieks Namu pārvaldē strādā kopš pagājušā gada janvāra, taču šajā īsajā laikā ne tikai iemīlējis savu darbu, bet arī ieguvis māju iemītnieku cieņu. Antons atzīst, ka sētnieka darbs ir viņa aicinājums, un ik diena aizrit, gūstot un sniedzot pozitīvas emocijas.
Namu pārvaldes Krustpils iecirknī strādā astoņi sētnieki un pieci apkopēji. Antona pārziņā ir Madonas ielas mikrorajons, kur viņš strādā par sētnieku un kurš jau no laika gala izcēlies ar īpaši apzinīgiem sētniekiem. Savukārt Ziemeļu ielā 22, Slimnīcas 2 un 12, Zīlānu 4 un Rīgas 227 Antons veic apkopēja darbu. Apzinīgs, pieklājīgs, uzticēto darbu veic godprātīgi, centīgi un kārtīgi. Un smaidīgs, šķiet, pat tad, ja diena gadījusies saspringtāka nekā citkārt.

Lai koplietošanas telpas un māju apkārtne būtu sakopta, sētnieka un apkopēja darbam jānorit rokrokā ar pašiem iedzīvotājiem. Un netiek jau prasīts daudz, tik vien, kā, piemēram, kārtīgi izmest atkritumus konteinerā. Mēdz būt reizes, kad, teiksim, ar kādu pīpmani, kurš ar izsmēķiem piegružo apkārtni, vienkārši jāaprunājas, tā pozitīvi un it kā starp citu, lai nākamreiz viņš rīkotos apzinīgāk.
Antons vienlīdz labi jūtas gan apkopēja, gan sētnieka amatā, jo enerģijas pietiek abiem un vēl pāri paliek! Jā, darba ir daudz, un tas ir fiziski smags, jābūt labai veselībai un rūdījumam, turklāt Antons, pats radis dzīvot sakoptā vidē, strādā tā, lai būtu apmierināts ar ik sīkumu. Viņš arī labprāt uzklausa iedzīvotājus un aprunājas, jo sētnieks ir gluži vai savējais gan lielam, gan mazam. Jā, Antons ir priecīgs, ka arī bērni novērtē viņa paveikto. „Ļoti patīkami bija dzirdēt „paldies” par sakārtoto rotaļu laukumu. It kā sīkums, taču sniedz tik daudz patīkamu emociju!” teic Antons.
Brīvajā laikā viņam patīk gatavot ēst un ceļot, tā, piemēram, ir iepazīta Latgale, arī skaistākās vietas Lietuvā un Igaunijā. Un pēc labas atpūtas atgriezties darbā un būt kopā ar kolēģiem, kuri strādā, lai ikviens no mums savā mājā un tās apkārtnē justos ērti un droši!

08.08.2019. Nokrāsotas apzīmētās māju fasādes
SIA JK Namu pārvalde speciālisti, gādājot par pilsētas vizuālo tēlu, vairākām daudzdzīvokļu mājām nokrāsojuši to fasādes. Tās bija apzīmētas, tādējādi bojājot apkārtnes kopskatu un raisot nepatīkamas emocijas.
Fasādes nokrāsotas Viestura ielā 14b, 31 un 41, Draudzības alejā 19 un 24, Viesītes ielā 39. Vēl paredzēts krāsot fasādes mājām Draudzības alejā 8, 10 un 15.
Lai apķēpātu sienu, pietiek ar dažām sekundēm, savukārt, lai šos „mākslas darbus” likvidētu, jāvelta rūpīgs un ilgs darbs. Ir izmēģināti dažādi varianti, taču lētākais un vienkāršākais ir aizkrāsošana. Vainīgos, pārsvarā gados jaunos „māksliniekus”, kuru galvenais dzinulis acīmredzot ir adrenalīns, ko rada neatļauta darbība, pie rokas pieķert un saukt pie atbildības ir grūti, jo ēku apķēpāšana parasti notiek diennakts tumšajā laikā, kad ielās un pagalmos nevalda tāda rosība, kā dienā. Un apzīmētāji to lieliski apzinās, tāpēc ar saviem „autogrāfiem” neskopojas.
Pēc Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirkņa Kārtības policijas nodaļas priekšnieka Rolanda Bērziņa informācijas, gadījumi, kad šādā veidā bojāts īpašums, iecirknī tiek reģistrēti. Sienu apķēpāšana paredz kriminālsodu. Pēc 185.panta par mantas tīšu iznīcināšanu un bojāšanu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.
Jēkabpilī, tāpat kā daudzviet Latvijā, ēku apzīmēšana ir aktuāla problēma. Tāpēc aicinām ikvienu, kuram rūp savas pilsētas un mājas vizuālais tēls, pamanot sienu apķēpātājus darbībā, vērsties policijā, zvanot 110.
Tikai kopā mēs varam sakārtot savu vidi!

Foto: Viestura 14b pirms un pēc krāsošanas.

Foto: Viesītes 39 pirms un pēc krāsošanas.

Foto: Draudzības aleja 24 pirms un pēc krāsošanas.

08.07.2019. Maina apkures un kanalizācijas tīklus
SIA JK Namu pārvalde apsaimniekotajās Draudzības alejas mājās nr.8 un 10 notiek apkures sistēmu remonts, savukārt Jaunajā ielā 34 remontē kanalizāciju.
Namu pārvaldes inženierkomunikāciju tehniķis Anatolijs Osipovs stāsta, ka abu Draudzības alejas māju pagrabos kopš jūlija sākuma maina apkures tīklus un atjauno siltumizolāciju. Tīklus maina no siltummezgla līdz stāvvadiem, nokrāsojot un izolējot. Darbus veic SIA „Erbauer group”, un tos paredzēts beigt septembrī.
Aktīvs darbs noris arī Jaunajā ielā 34, kur pagrabā no akas līdz stāvvadiem SIA „Ūdens Rīgai” 8.jūlijā sāka mainīt kanalizācijas tīklus. To plānots darīt arī mājās Bebru ielā 9 un 31, Viesītes 41 un 47, Viestura 26 un 38c, Celtnieku 19, Nameja 26a, Palejas 9, K.Skaubīša 14 un Draudzības alejā 19. Paredzēts, ka darbi tiks paveikti līdz novembrim.
Lai darbi ritētu raitāk, lūgums māju remontu laikā iedzīvotājiem nodrošināt piekļuvi saviem pagrabiem. Tāpat iespējami ūdens apgādes traucējumi. Aicinām būt saprotošiem, jo gan apkures, gan kanalizācijas tīkli ir nolietojušies, līdz ar to mēdz notikt avārijas. Tāpēc, lai iedzīvotāji savās mājās justos droši, nepieciešams veikt remontu.
Foto: Apkures tīklu nomaiņa Draudzības alejas mājā Nr.8

Foto: Kanalizācijas tīklu nomaiņa Jaunās ielas mājā Nr.34

05.07.2019. Pateikts „paldies” uzmundrina un dienu padara košāku

Jēkabpils vēl guļ saldā miegā, kad sētniece Rita Tihanovska (attēlā) pošas savās darba gaitās. Līdz ar gaismiņu viņa rosās, lai mājas un to apkārtne būtu sakopta.
Rudenī apritēs astoņi gadi, kopš Rita strādā Namu pārvaldē. Sētnieces darbu viņa veic Viesītes ielā 18, Nameja 22 un 26a, Viestura 36a un 38c, savukārt apkopējas – Viesītes 18 un Nameja 22. „Centīga, laipna, vienmēr smaidīga,” tā par Ritu teic Viesītes ielas 18.mājas iemītnieki. Ziemā sniegs notīrīts jau pirms astoņiem, ietves nokaisītas. Ja ilgstoši snieg, tīrīts tiek vairākas reizes dienā un pat brīvdienās. Rudenī lapas laicīgi novāktas, savukārt pavasarī apkārtne sakopta, tiklīdz nokūst sniegs. Koplietošanas telpas spīd un laistās. Ik sīkumā var redzēt, ka Ritai patīk savs darbs un viņa to veic ar prieku.
Rita ir īsts „cīrulis”, un tikai „cīruļi” spēj novērtēt agro rītu skaistumu, kad mostas daba un ikdienas trokšņi vēl nav piepildījuši mājas un pagalmus. Tās ir tikpat brīnišķīgas sajūtas, tikpat brīnišķīgas kā apziņa, ka tu ar savu darbu radi cilvēkiem prieku par vidi, kurā viņi dzīvo. Pateikts „paldies” uzmundrina un dienu padara košāku. Turklāt ļaudīm patīk aprunāties, dalīties savos ikdienas pārdzīvojumos un piedzīvojumos, un sētnieks ir gluži vai uzticības persona, tā kā darbs katrā ziņā nav garlaicīgs.
Pilsēta, kā novērojusi Rita, ar katru gadu kļūst sakoptāka, un tas ir gan sētnieku, gan katra iedzīvotāja, kurš rūpējas par savu apkārtni, nopelns. Sētnieka un arī apkopēja darbs nebūt nav tas vieglākais, tāpēc aicinām novērtēt viņu paveikto! Cilvēki, protams, mēdz būt dažādi, taču vēlamies mēs vienu un to pašu: sakoptu vidi, kurā dzīvot, strādāt un atpūsties!

21.06.2019.

17.06.2019. Maina aukstā ūdens tīklus

SIA JK Namu pārvalde šogad vairākām mājām ieplānojusi nomainīt aukstā ūdens tīklus.
Mājas pagrabā Celtnieku ielā 19 (attēlā) nesen nomainīti aukstā ūdens tīkli no mājas ievada līdz stāvvadiem, kā arī veikta cauruļvadu izolācija. Vecie cauruļvadi demontēti.
Tādi paši darbi kopš mēneša vidus noris mājā Celtnieku ielā 17 un 17a, un plānots, ka tie beigsies jūlija sākumā. Namu pārvaldes inženierkomunikāciju tehniķis Anatolijs Osipovs norāda, ka remontdarbu laikā mājā īslaicīgi tiek pārtraukta aukstā ūdens padeve. Viņš piebilst, ka ūdens tīklu nomaiņa šogad paredzēta arī citās mājās, ko apsaimnieko Namu pārvalde (Auseklīša ielā 3, Bebru 9, Viesītes 47 un Rīgas 190a). Darbus veic SIA „Erbauer group”.

Remontdarbi notiek, vadoties pēc dzīvokļu īpašnieku vēlmēm un Namu pārvaldes speciālistu ieteikumiem. Jaunie aukstā ūdens tīkli kalpos gadiem un ļaus izvairīties no avārijām, kuras rada nolietojušies ūdensvadi.

 

12.06.2019. Turpinās jumtu remontdarbi, izmantojot mūsdienīgus materiālus un darba tehniku
Bebru ielā 23 un Auseklīša 21 ir beigušies jumtu seguma atjaunošanas darbi. Abās mājās vēl remontē jumtiņus virs ieejām.
SIA JK Namu pārvalde galvenais inženieris Jānis Antonovs informē, ka remontdarbi aktīvi turpinās. Maija nogalē sākusies jumta seguma atjaunošana daudzdzīvokļu mājām Jaunajā ielā 22 un Viesītes 49. Darbus veic SIA „JuN”. Darbi notiek arī Nameja ielā 16 un 14, kur strādā SIA „RST Company”.
Paredzēts remontēt jumtus daudzdzīvokļu mājās Ziemeļu ielā 6, Krasta 61, Nameja 26 un 30, Viestura 38c un 36a. Savukārt Draudzības alejā 21, Viestura ielā 26, Viesītes 18a un 18b, Jaunajā 24 un Auseklīša 3 iecerēts atjaunot gan pašas ēkas jumtu, gan jumtiņus virs ieejām. Celtnieku ielā 9 ir paredzēts nomainīt azbesta šīfera jumta segumu pret metāla jumta segumu.
Remontus veic, izmantojot bezšuvju hidroizolāciju uz poliuretāna bāzes. Tas paredz attīrīt virsmas, ventilācijas kanālus, parapeta un paneļu ārējās malas, mazgāt ar augstspiediena mazgātāju, atjaunot betona elementus ar javu un špaktelēt paneļus, savukārt jumta virsmu, ventilācijas kanālus, parapeta un paneļu ārējo malu gruntē.
Savienojumu vietas, plaisas aizdara ar hermētiķi, jumta virsmu, ventilācijas kanālus, parapeta, paneļu ārējās malas – ar ļoti elastīgu un mūsdienīgu materiālu, kas ražots uz poliuretāna bāzes ar neorganiskām piedevām. Līdz ar to palielinās seguma kalpošanas laiks, jo materiāls nodrošina jumta pretestību pret deformācijām, kas var rasties temperatūras svārstību dēļ.
Labs jumts ir ikvienas mājas svarīgākā daļa. No tā kvalitātes ir atkarīgs arī ēkas iekšējais klimats – kvalitatīvs jumts pasargā ne tikai no nokrišņiem, bet arī aukstuma ziemā un karstuma vasarā. Tāpēc Namu pārvalde atzinīgi novērtē dzīvokļu īpašnieku vēlmi ieguldīt mājas uzkrājumus tās remontā un uzturēšanā!

Foto: Auseklīša 21 mājas jumts pirms un pēc atjaunošanas.

11.06.2019. Namu pārvaldes apsaimniekoto māju lodžijas un balkoni pirms un pēc atjaunošanas!
Foto: Celtnieku ielas 9.mājas balkoni pirms un pēc atjaunošanas.

Foto: Celtnieku ielas 11.mājas lodžijas pirms un pēc atjaunošanas.

Foto: Slimnīcas ielas 2.mājas balkoni pirms un pēc atjaunošanas.

Foto: Dārzu ielas 4.mājas balkoni pirms un pēc atjaunošanas.

29.05.2019. Uzlikti jauni soliņi un atkritumu urnas

Šomēnes SIA JK Namu pārvalde pie Auseklīša ielas (attēlā) daudzdzīvokļu mājām nr.3, 15 un 21 nomainījusi soliņus un atkritumu urnas.

Namu pārvaldes ražošanas daļas vadītājs Ingus Geistarts stāsta, ka pavisam tuvāko mēnešu laikā paredzēts nomainīt vairākus desmitus soliņu un urnu.

Plānots, ka soliņi un atkritumu urnas būs pie šādām Namu pārvaldes apsaimniekotajām mājām: Draudzības alejā 8 un 10, Viestura ielā 14, 14b, 16, 26, 36a, 38a, 38c, Celtnieku 7, 11a, 17a, 19, Viesītes ielā 18, 18b, 41 un 51 un Nameja 26. Celtnieku ielā 15 nomainīs soliņus.

Darbi tiek veikti, ņemot vērā iedzīvotāju vēlmes pēc labiekārtotas un sakārtotas vides. Lai urnas un soliņi kalpotu pēc iespējas ilgāk, aicinām tos izmantot saudzīgi!

23.05.2019. Atjaunotie balkoni un lodžijas māju „atdzīvina” un padara drošāku
Vairākās SIA JK Namu pārvalde apsaimniekotajās daudzdzīvokļu mājās noslēgušies lodžiju un balkonu atjaunošanas darbi.
Namu pārvaldes galvenais inženieris Jānis Antonovs informē, ka atjaunotas lodžijas Viesītes ielā 39, Celtnieku 11, K.Skaubīša 14 un Madonas 28a, kā arī balkoni Viesītes ielā 41, Slimnīcas 2 un Dārzu 4. Pēc lodžijas un balkona veco ekrānu demontāžas uzlikti jaunie ekrāni, saremontētas margas (tās metinātas, nostiprinātas, notīrītas un nokrāsotas). Šobrīd atjauno balkonus Celtnieku ielā 9. Darbus veic uzņēmums „JuN” un „Erbauer group”.
Pēc balkonu un lodžiju atjaunošanas mājas kļuvušas vizuāli pievilcīgākas un drošākas to iedzīvotājiem! Tāpēc aicinām būt aktīviem un lemt, ko remontēt un kā uzturēt savu ēku!

Foto: Viesītes ielas 41.māja pirms un pēc balkonu atjaunošanas.

Foto: K. Skaubīša ielas 14.māja pirms un pēc lodžiju atjaunošanas..

20.05.2019. Zogot elektrību, riskē ne tikai ar veselību

Mūsu ikdiena – vai tas būtu darbs, vai izklaide – nav iespējama bez elektrības. Taču mēdz būt cilvēki, kuri izvēlas dzīvot uz citu rēķina: nolemj pieslēgties elektrībai patvaļīgi jeb to zagt.
SIA JK Namu pārvaldes Avārijas dienests gadā saņem apmēram 20 – 25 pieteikumus, kuros izteiktas aizdomas par elektrības zagšanu Namu pārvaldes apsaimniekotajās daudzdzīvokļu mājās Jēkabpilī. Arī AS „Sadales tīkls” regulāri saņem šādu informāciju no klientiem un norāda: ja ir aizdomas par citas personas nelikumīgu elektroenerģijas lietošanu, par trešās personas nesankcionētām un ļaunprātīgām darbībām pie elektroenerģijas skaitītāja vai plombējuma bojāšanu, jāvēršas AS „Sadales tīkls”, norādot notikuma vietu un sniedzot precizētu aprakstu savam elektroenerģijas tirgotājam vai informēt AS “Sadales tīkls”, zvanot uz bezmaksas informatīvo tālr.8403 vai nosūtot informāciju uz e-pastu: st@sadalestikls.lv. AS “Sadales tīkls” pārbauda arī anonīmi sniegtu informāciju, kā arī saņemto informāciju neizpauž citiem lietotājiem, tostarp, arī tiem klientiem, par kuriem ir saņemtas sūdzības.
Lai atklātu nelikumīgas elektroenerģijas lietošanu, īpaši svarīga ir sabiedrības iesaistīšanās – nekavējoties ziņot, ja pamanīta aizdomīgu personu nesankcionēta darbošanās elektroapgādes infrastruktūras tuvumā, sevišķi diennakts tumšajā laikā, rudens un ziemas periodā. Pēc saņemtās informācijas AS „Sadales tīkls” darbinieki vienmēr pārbaudīs, vai nelikumīgā elektroenerģijas lietošana notiek no pirmsuzskaites tīkla (piemēram, pievienojumi AS “Sadales tīkls” elektrotīklam, bojāti elektroenerģijas skaitītāji, pievienojumi dzīvojamās mājas stāvvadiem) vai elektrotīklā, kurš ir pēc elektroenerģijas skaitītāja (piemēram, pievienojumi komunālā apgaismojuma tīklam, kaimiņu pēcuzskaites drošinātājiem).
Ja, pārbaudot elektroietaises, tiek konstatēta nelikumīga elektroenerģijas lietošana no pēcuzskaites elektrotīkla (patērētā elektroenerģija tiek uzskaitīta), AS “Sadales tīkls” informē informācijas sniedzēju un namu apsaimniekotāju par konstatētajiem faktiem un sniedz ieteikumus tālākām darbībām. Šādā situācijā daudzdzīvokļu mājās iedzīvotājam jāvēršas pie namu apsaimniekotāja vai īpašnieka un Valsts policijas, kas tālāk veiks lietas izskatīšanu, jo atbildība par daudzdzīvokļu mājas iekšējo tīklu – par daudzdzīvokļu dzīvojamās ēkas koplietošanas telpās izvietotu elektroietaišu (ievada un stāvu sadales, stāvvadu, kāpņu, pagalma, pagraba, bēniņu, liftu, sūkņu, apgaismošanas ierīču un elektrodzinēju elektroinstalācijas) tehnisko stāvokli, vienlīnijas shēmas esību un apkalpošanu, kā arī par tajās uzstādīto elektroenerģijas komercuzskaites mēraparātu un plombu saglabāšanu ir atbildīgs ēkas valdītājs vai īpašnieks.
Ja, pārbaudot elektroietaises, tiek konstatēta nelikumīga elektroenerģijas lietošana no pirmsuzskaites elektrotīkla (patērētā elektroenerģija netiek uzskaitīta), AS „Sadales tīkls” darbinieki par konstatēto faktu uzraksta aktu. Ja iespējams, tad tiek pievienoti liecinieku paskaidrojumi un nepieciešamības gadījumā par notikušo tiek informēta Valsts policija. Katrs šāds gadījums tiek izskatīts individuāli un tiek veikts pārrēķins par elektroenerģijas apjomu, kurš nav ticis uzskaitīts. Papildus par elektroenerģijas lietošanu bez elektroenerģijas uzskaites klients var tikt sodīts arī administratīvi.
AS “Sadales tīkls” un SIA JK Namu pārvalde brīdina, ka, veicot ļaunprātīgas un nelikumīgas darbības elektroapgādes infrastruktūrā, šīs personas pakļauj elektrotraumas riskam gan sevi, gan apkārtējos, jo rīkojas ar spriegumam pieslēgtiem elektrotīkla elementiem un bieži vien atstāj izdemolētu notikuma vietu – atvērtas elektroapgādes sadalņu vai transformatoru apakšstaciju durvis, pārrautus un bīstamus vadus u.c., kas apdraud apkārtējo drošību.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirkņa Kārtības policijas nodaļas priekšnieks Rolands Bērziņš informē, ka iecirknī šogad saņemti divi iesniegumi par elektroenerģijas nelikumīgu lietošanu, pēc kuriem ierosinātas administratīvās lietas. Administratīvo pārkāpumu kodeksa 98.1 panta 2.daļa paredz, ka par elektroenerģijas, siltumenerģijas vai gāzes patvaļīgu patērēšanu fiziskajām personām piemēro naudassodu no 70 līdz 280 eiro. Smagākos gadījumos draud kriminālatbildība: brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudassods.

15.05.2019. Kāpņu telpas kļuvušas mājīgas un gaišas
Vairākās SIA JK Namu pārvalde apsaimniekotajās mājās beidzies koplietošanas telpu remonts.
Namu pārvaldes ražošanas daļas vadītājs Ingus Geistarts informē, ka kāpņu telpas izremontētas šādās daudzdzīvokļu mājās: Krasta ielā 63, Jaunajā iela 24 un 31c, Nameja ielā 1, Palejas ielā 9 un 13, Draudzības alejā 10. Gan sienām, gan griestiem notīrīts vecais krīta balsinājums, veikti špaktelēšanas, slīpēšanas, gruntēšanas un krāsošanas darbi. Nokrāsoti elektrosadales skapji, margas un ārdurvis. Jaunajā ielā 24, Nameja ielā 1 un Draudzības alejā 10 bez jau minētajiem darbiem nošpaktelēti un nokrāsoti arī sienu paneļi.
Šobrīd, maija vidū, noslēgumam tuvojas darbi Palejas ielā 11, savukārt tuvākajā laikā plānots, ka remontēs koplietošanas telpas Rīgas ielā 190a.
Izrādot iniciatīvu, veicot uzkrājumus un aktīvi iesaistoties apsaimniekošanā, šo māju dzīvokļu īpašnieki ir ieguvuši gaišas, mājīgas un mūsdienīgas koplietošanas telpas. Tikai strādājot kopā mēs varam sakārtot savu vidi un uzlabot sadzīves apstākļus!

Foto: Palejas ielas 13 kāpņu telpa pirms un pēc remonta.

Foto: Jaunās ielas 24 kāpņu telpa pirms un pēc remonta.

10.05.2019. Atjauno jumta segumu mājām Bebru un Auseklīša ielā
SIA JK Namu pārvaldes apsaimniekotajās daudzdzīvokļu mājās Auseklīša ielā 21 un Bebru 23 (attēlā) notiek jumta remonts.

Namu pārvaldes galvenais inženieris Jānis Antonovs stāsta, ka remontdarbi sākās šomēnes, un tos veic SIA „JuN”.
Auseklīša ielā 21 un Bebru ielā 23 notiek dzelzsbetona jumta remonts ar bezšuvju hidroizolāciju uz poliuretāna bāzes. Auseklīša ielā 21 būvdarbu laikā plānots attīrīt virsmas, ventilācijas kanālus, parapeta un paneļu ārējās malas, mazgāt ar augstspiediena mazgātāju, atjaunot betona elementus ar javu un špaktelēt paneļus, savukārt jumta virsmu, ventilācijas kanālus, parapeta un paneļu ārējo malu gruntēs.
Savienojumu vietas, plaisas aizdarīs ar hermētiķi, jumta virsmu, ventilācijas kanālus, parapeta, paneļu ārējās malas – ar ļoti elastīgu un mūsdienīgu materiālu, kas ražots uz poliuretāna bāzes ar neorganiskām piedevām. Līdz ar to palielināsies seguma kalpošanas laiks, jo materiāls nodrošina jumta pretestību pret deformācijām, kas var rasties temperatūras svārstību dēļ.
Bebru ielā 23 paredzēts veikt tādus pašus darbus, papildus saremontējot jumtiņus visām trim ieejām. Vēl abās mājās plānota šo jumtiņu hidroizolācija.
Aicinām ēku iemītniekus darbu laikā būt pacietīgiem un atgādinām, ka kvalitatīva jumta apsaimniekošana ir viens no priekšnosacījumiem, lai jūs savā mājā justos ērti un droši!

07.05.2019. Maijā Zemgalē pārbaudīs ugunsdrošību daudzdzīvokļu mājās
Zemgalē maijā daudzdzīvokļu dzīvojamo māju koplietošanas telpās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) amatpersonas ar speciālajām dienesta pakāpēm (amatpersona) veiks ugunsdrošības pārbaudes.
„Ugunsdrošību dzīvojamā sektorā veido ne tikai tas, kā katra atsevišķa dzīvokļa iemītnieki rūpējas par ugunsdrošību – uzstāda dūmu detektorus, ievēro piesardzību, lietojot atklātu liesmu utt., bet arī no tā, cik lielā mērā koplietošanas telpās tiek ievērotas ugunsdrošības prasības. Ja koplietošanas telpās izceļas ugunsgrēks, tas apdraud visus mājas iedzīvotājus, jo piedūmojuma dēļ iedzīvotāji var tikt iesprostoti savos mājokļos un tad palīdzēt izglābties var tikai ugunsdzēsēji glābēji,” skaidro VUGD Zemgales reģiona brigādes komandiera vietnieks kapteinis Raimonds Kudlis.
Ugunsdrošības pārbaudes izlases kārtā daudzdzīvokļu dzīvojamo māju koplietošanas telpās tiek veiktas katru gadu. Iepriekšējo gadu pieredze liecina, ka visbiežāk daudzdzīvokļu dzīvojamo māju koplietošanas telpu evakuācijas ceļos tiek izvietoti dažādi priekšmeti – bērnu ratiņi, mēbeles, puķupodi, netiek noslēgti bēniņi, pagrabtelpas un tehniskās telpas, nav izstrādāta ugunsdrošības instrukcija un veikta iedzīvotāju instruktāža, nav veikti elektroinstalāciju pretestības mērījumi u.c. pārkāpumi.
Lai palīdzētu namu apsaimniekotājiem un māju vecākiem apzināt tās ugunsdrošības prasības, kas ir jāievēro daudzdzīvokļu dzīvojamo māju koplietošanas telpās, aprīlī vairākos Zemgales novados VUGD amatpersonas organizēja seminārus par ugunsdrošības prasībām daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās. Šādi semināri norisinājās Jaunjelgavā, Neretā, Pļaviņās, Bauskā, Aucē, Aknīstē un citur. Jēkabpilī seminārs plānots septembrī.
Pirms pārbaudes uzsākšanas VUGD amatpersonas iesniegs lēmumu par neplānotās pārbaudes uzsākšanu, nosauks savu vārdu uzvārdu un uzrādīs dienesta apliecību. Pēc pārbaudes noslēguma amatpersona informēs par ugunsdrošību atbildīgo personu daudzdzīvokļu ēkas koplietošanas telpās par ugunsdrošības pārbaudes rezultātiem. Ja tiks konstatēti ugunsdrošības prasību pārkāpumi, kas nerada tiešus ugunsgrēka izcelšanās draudus, tad VUGD Zemgales reģiona brigādes amatpersona sastādīs pārbaudes aktu, kurā tiks norādīti konstatētie pārkāpumi un termiņi to novēršanai. Savukārt, ja pārbaudē tiks konstatēti nopietni ugunsdrošības prasību pārkāpumi, kas rada tiešus ugunsgrēka izcelšanās draudus, tad amatpersona var arī uzsākt administratīvo lietvedību.
Ugunsdrošības pārbaudes dzīvojamā sektorā notiek visā Latvijā, tikai atšķirīgos laikos, atbilstoši katras VUGD teritoriālās struktūrvienības izstrādātajam darba plānam. Zemgalē šādas pārbaudes atkārtoti izlases kārtā tiks veiktas oktobrī. Papildus visa gada laikā VUGD veic ugunsdrošības pārbaudes dzīvojamā sektorā, ja tiek saņemts iedzīvotāju iesniegums.

03.05.2019. Aicinām saudzīgi lietot rotaļu laukumu aprīkojumu
SIA JK Namu pārvalde apsaimniekošanā ir 31 rotaļu laukums Jēkabpilī, un pārvaldes speciālisti regulāri tos apseko, lai novērstu bojājumus un uzturētu kārtību, kā arī atjauno smiltis smilšu kastēs.
Namu pārvaldes ražošanas daļas vadītājs Ingus Geistarts stāsta, ka, sākoties siltam laikam un jaunajai paaudzei arvien biežāk uzturoties rotaļu laukumos, regulāri tiek saņemta informācija par bojājumiem (lielākoties bojā koka konstrukcijas), kas arī iespējami ātri tiek novērsti. Informāciju Namu pārvaldes speciālisti iegūst gan no iedzīvotājiem, gan veicot apskates. Ziemas mēnešos, kā piebilst Ingus Geistarts, būtiski bojājumi laukumos nav konstatēti.
Atgādinām, ka apsaimniekotājs ir atbildīgs par kārtību rotaļu laukumos, savukārt iedzīvotāju pienākums ir ne tikai saudzīgi lietot tā aprīkojumu, bet arī vērsties pret katru, kurš to bojā. Par pārkāpumiem aicinām ziņot Valsts policijai pa tālruni 110 vai Jēkabpils pilsētas Pašvaldības policijas dežūrdaļai pa tālruni 65283888.
Par mantas tīšu iznīcināšanu un bojāšanu paredzēta kriminālatbildība: brīvības atņemšana uz laiku līdz diviem gadiem vai īslaicīgu brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods. Par apkārtnes piegružošanu fiziskajām personām draud administratīvā atbildība: naudas sods no septiņdesmit līdz tūkstoš eiro.
Atgādinām – tikai kopā mēs varam sakārtot savu vidi!
Foto: Bērnu iecienīta atpūtas vieta ir Kena parka rotaļu laukums.

30.04.2019. SIA JK Namu pārvalde administrācijas darba laiks maija svētkos
30.aprīlī – no pulksten 8.00 līdz 14.00
1.maijā – brīvs
3.maijā – no pulksten 8.00 līdz 14.00
6.maijā – brīvs
Avārijas dienests darbosies arī svētku laikā
(tālruņi 65232402, 29406016)

24.04.2019. Var iepazīties ar mājas pārskatu

SIA JK Namu pārvalde apsaimniekojamo
daudzdzīvokļu māju iedzīvotāji var
iepazīties ar savas mājas aizvadītā gada
apsaimniekošanas ieņēmumu un izdevumu
pārskatu. Lai to izdarītu, dzīvokļa īpašniekam jāvēršas
Namu pārvaldes klientu apkalpošanas centros
pie ēku un apsaimniekojamo teritoriju pārzinēm.

Tālruņi uzziņām:
Jēkabpils iecirknis A.Pormaļa ielā 39 – 652 35906,
Krustpils iecirknis K.Skaubīša ielā 20-2 – 652 21153.

23.04.2019. Jēkabpilī turpina atslēgt apkuri
SIA JK Namu pārvalde apsaimniekotajām daudzdzīvokļu mājām Jēkabpilī šodien un rīt turpina atslēgt apkuri.
SIA JK Namu pārvalde inženierkomunikāciju tehniķis Anatolijs Osipovs informē, ka šodien siltumenerģijas piegāde tiks pārtraukta Celtnieku ielas (attēlā), kā arī Viestura, Viesītes, Nameja ielas un Draudzības alejas mikrorajona daudzdzīvokļu mājām. Paredzēts, ka līdz rītdienai apkure būs atslēgta visām Namu pārvaldes apsaimniekotajām mājām.
Līdz ar siltumenerģijas atslēgšanu tiek pārtraukta arī karstā ūdens piegāde tām mājām, kuras apkures sezonas laikā to saņēma.
Atgādinām, ka apkures sezona Jēkabpilī sākās 26.septembrī.

18.04.2019. SIA JK Namu pārvalde administrācijas darba laiks Lieldienās
18.aprīlī – no pulksten 8.00 līdz 14.00
19.aprīlī – brīvs
22.aprīlī – brīvs
Avārijas dienests darbosies arī svētku laikā (tālruņi 65232402, 29406016)

17.04.2019. Jēkabpilī pamazām tiek atslēgta apkure
Iestājoties siltam laikam, vairākām SIA JK Namu pārvalde apsaimniekotajām daudzdzīvokļu mājām Jēkabpilī tiek atslēgta apkure.
SIA JK Namu pārvalde inženierkomunikāciju tehniķis Anatolijs Osipovs informē, ka šodien tiek pārtraukta siltuma piegāde mājām Ķieģeļu ielas mikrorajonā, Rīgas ielas mājās nr.227, 229 un 231. Rīt apkuri atslēgs Madonas ielas mikrorajonā (attēlā), Brīvības ielas mājās nr.2g/1, 2h/1, 140/142, 286a, Viestura ielas mājā nr.13b un Kaļķu ielas mājā nr.1.
Vispirms siltuma piegāde tiek pārtraukta mājās, kurās nav automatizētu siltummezglu, kas nodrošina, ka, āra gaisa temperatūrai paaugstinoties līdz 12 grādiem, apkure automātiski atslēdzas.
Pēc Lieldienām turpināsim informēt par apkures atslēgšanas gaitu.

12.04.2019. Informācija par rēķiniem

Vairākām daudzdzīvokļu mājām, piemēram, Jaunajā ielā 24 (attēlā) un Rīgas ielā 227, gada sākumā būtiski palielinājās elektroenerģijas rēķins. Līdz ar to attiecīgās mājas iedzīvotājiem pieauga maksa par koplietošanas elektrību.
SIA JK Namu pārvalde ar A/S „Latvenergo” ir noslēgts līgums par elektroenerģijas piegādi koplietošanas telpām. Mājām, kurām nav uzstādīti viedie skaitītāji, norēķinos tiek izmantots izlīdzinātais maksājums. Tas nozīmē, ka ik mēnesi tiek maksāta zināma, vienāda summa. Elektroenerģijas piegādātājam salīdzinot faktiski patērēto elektrības daudzumu ar apmaksāto, tiek veikts pārrēķins, kā rezultāts tiek atspoguļots rēķinā.
Turpmāk mājām, kurām nav viedo skaitītāju (tos uzstāda A/S„Latvenergo”), rādījumus katru mēnesi nolasīs Namu pārvaldes speciālisti. Uzstādot viedos skaitītājus, kurus iespējams nolasīt attālināti, iedzīvotāji saņems rēķinu par faktiski patērēto elektrību.
Ir arī mājas, kurām patēriņš bijis mazāks, piemēram, Bebru ielā 30, un šo māju iedzīvotājiem tiek veikts pārrēķins. Līdz ar to viņiem nākamajā mēnesī samazinās rēķins.

08.04.2019. Apkuri atslēgs, ja vidējā gaisa temperatūra trīs diennaktis pēc kārtas būs augstāka par +8 grādiem

SIA JK Namu pārvalde inženierkomunikāciju tehniķis Anatolijs Osipovs informē, ka centralizēti apkure Namu pārvaldes apsaimniekotajām mājām tiek atslēgta tādā gadījumā, ja vidējā gaisa temperatūra trīs diennaktis pēc kārtas ir augstāka par +8 grādiem.
Pēc ēku pārziņu un Avārijas dienesta sniegtās informācijas, jēkabpiliešu interese par apkures atslēgšanu aprīļa pirmajās nedēļās nav novērojama.
Atgādinām, ka SIA JK Namu pārvalde apsaimniekotajās mājās siltummezgli ir noregulēti tā, lai tad, ja āra gaisa temperatūra ir +12 grādi, apkure automātiski atslēdzas. Tātad: ja jūsu mājai ir pieslēgta apkure, bet radiatori ir auksti, tad āra temperatūra ir vismaz +12 grādi.
Avārijas dienests klientu ērtībām ir sazvanāms 24 stundas diennaktī pa tālruņiem 65232402 un 29406016.

05.04.2019. Uzliktas pastkastes sociālajā mājā Kaļķu ielā 1
Marta nogalē Kaļķu ielas daudzdzīvokļu sociālajā mājā nr.1 uzliktas pastkastes.
Kaļķu ielā 1 pastkastīšu nebija. Mājas iedzīvotāji korespondences saņemšanai izmantoja
koka plauktiņus. Tāpēc mēdza būt gadījumi, ka iemītniekiem adresētie sūtījumi bieži pazūd,
tiek izmētāti un jebkurš tiem varēja piekļūt.
SIA JK Namu pārvalde apsaimniekotajā sociālajā mājā ir vairāk nekā 30 dzīvokļu.
Attēlos:  pastkastes un koka plauktiņi korespondencei.

29.03.2019. Vairāku Jēkabpils daudzdzīvokļu māju īpašnieki nobalsojuši par dalību siltināšanas programmā

SIA JK Namu pārvalde noris aktīvs darbs, lai vairākas Namu pārvaldes apsaimniekošanā esošās daudzdzīvokļu mājas virzītu „Altum” siltināšanas programmai.
SIA JK Namu pārvalde ēku pārvaldīšanas un juridiskā dienesta direktors Guntis Apsītis stāsta, ka projektā nolēmuši piedalīties 12 Namu pārvaldes apsaimniekoto daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašnieki. Mājas atbilst „Altum” izvirzītajiem kritērijiem, un to dzīvokļu īpašnieki sapulcēs pilnvarojuši Namu pārvaldi veikt visas ar energoefektivitātes projekta īstenošanu saistītās darbības.
Šobrīd projektēšanas darbi, lai veiktu ēkas komplekso atjaunošanu, notiek mājās Bebru ielā 1, 2, 16 un 33, Mežrūpnieku ielā 10. „Tiklīdz ēku fasādes apliecinājumu kartes būs gatavas, iesniegsim visus nepieciešamos dokumentus „Altum”,” norāda G.Apsītis.
Četrām Jēkabpils mājām – Liepu iela 22, Celtnieku 15, Dārzu 7 un Draudzības aleja 14 (attēlā) – sagatavoti tehniskas specifikācijas projektēšanas uzdevumi. Projekta izstrādes sākumposmā ir mājas Brīvības ielā 5A un Viestura ielā 41. Bebru ielas mājai nr.12 noslēgusies cenu aptauja energoauditam un tehniskajai apsekošanai.
Latvijas iedzīvotājiem „Altum” energoefektivitātes programmā līdz 2022.gada 31.decembrim pieejams ES atbalsts 156 miljonu EUR apmērā, lai atjaunotu savus mājokļus. Tika lēsts, ka no aptuveni 20 000 daudzdzīvokļu mājām naudas pietiks apmēram 1030 namiem. Ņemot vērā būvdarbu izmaksu pieaugumu, ir skaidrs, ka, vērtējot atvēlēto finanšu līdzekļu apjomu, renovēto ēku skaits tomēr būs mazāks nekā sākotnēji plānots.
Piedaloties „Altum” projektā, mājas iedzīvotāji iegūst dāvinājuma grantu līdz 50 procentu apmērā no projekta attiecināmajām izmaksām, ņemot aizdevumu kredītiestādē, aizdevumu līdz 20 gadiem un garantiju līdz 80 procentiem no aizdevuma, lai nodrošinātu aizdevumu kredītiestādē.

25.03.2019. Draudzības alejas 24.un 26.mājas iedzīvotāji pavasari sagaida mājīgās koplietošanas telpās
Pavasarīgas noskaņas ienākušas mājās Draudzības alejā 24 un 26: pagājušajā nedēļā tur noslēdzies koplietošanas telpu remonts.
Draudzības alejā 24 remontu veica SIA „JuN”. Darbi sākās pagājušā gada decembrī un beidzās martā. Griestiem un sienām notīrīts vecais krīta balsinājums (sienām notīrīts arī vecais krāsojums), veikti gruntēšanas darbi. Sienas pēc gruntēšanas nokrāsotas ar mākslīgo sveķu dispersijas un sintētisko lateksa krāsu.

Draudzības alejā 26 kosmētisko remontu no janvāra līdz martam veica SIA JK Namu pārvalde darbinieki. Pēc vecā krīta balsinājuma notīrīšanas griesti un sienas nogruntēti, nošpaktelēti, noslīpēti un nokrāsoti ar ūdens emulsijas krāsu. Nošpaktelēts un nokrāsots arī sienas panelis.

Abām mājām nokrāsoti elektrosadales skapji un vējtveru durvis, kā arī atjaunotas margas. Iedzīvotāji tikuši pie jaunām pastkastītēm.
Māju iedzīvotāji ieguvuši mūsdienīgas un gaišas koplietošanas telpas, kurās patīkami uzturēties gan pašiem, gan ciemiņiem! Draudzības alejā 24 kopumā ir 84 dzīvokļi, 26.mājā – 74, un vairāk nekā 80 procenti no tiem ir privatizēti.

20.03.2019. Iedzīvotājiem Palejas ielā 9 un 11 būs mūsdienīgas koplietošanas telpas
Marta vidū sākās koplietošanas telpu kosmētiskais remonts SIA JK Namu pārvalde apsaimniekotajās mājās Palejas ielā 9 (attēlā) un 11. Kāpņu telpā Palejas ielā 11 tiek nomainīti arī radiatori.

Abām mājām krāsos elektrosadales skapjus, margas un vējtvera durvis. Baltāki kļūs griesti, jo tos, kā arī sienas paredzēts notīrīt no vecā krīta balsinājuma, pēc tam veicot gruntēšanu, špaktelēšanu un slīpēšanu, noslēgumā nokrāsojot ar ūdens emulsijas krāsu. Nošpaktelēs un nokrāsos sienas paneli. Kosmētisko remontu veic SIA „JuN”.
Abās šajās mājās izveidojies finanšu līdzekļu uzkrājums, tāpēc Namu pārvalde dzīvokļu īpašniekiem piedāvājusi iespēju viņu koplietošanas telpās veikt kosmētisko remontu. Iedzīvotāji piekrituši, un pēc darbu noslēguma, kas ilgs vairākas nedēļas, viņus priecēs pievilcīgas koplietošanas telpas, kā arī tiks uzstādītas jaunas pastkastītes.
Aicinām māju iemītniekus darbu laikā būt pacietīgiem, jo izremontētās telpas kalpos gadiem! Jāpiebilst, ka abās mājās kopumā ir 110 dzīvokļi, no kuriem 75 procenti ir privatizēti.

15.03.2019. Nameja ielas 22.mājas pagrabā novērš avārijas situāciju
Jēkabpilī, Nameja ielas mājas nr.22 pagrabā SIA JK Namu pārvalde santehniķi maina aukstā ūdens caurules.
Namu pārvaldes inženierkomunikāciju tehniķis Anatolijs Osipovs stāsta, ka apskatē konstatēts: aukstā ūdens cauruļvadam korozijas radīto bojājumu vietas noslēgtas ar savilcējiem. Lai novērstu avārijas situāciju, tiek nomainīts aukstā ūdens cauruļvads no mājas ievada līdz stāvvadiem.

Saistībā ar remontu 19.martā no pulksten 8.00 līdz 17.00 netiks nodrošināta aukstā un karstā ūdens padeve. Namu pārvalde atvainojas par sagādātajām neērtībām un neskaidrību gadījumā aicina vērsties Avārijas dienestā, zvanot pa diennakts tālruņiem 65232402 vai 29406016!

Santehniķi Juris Lazdāns (no kreisās) un Genādijs Šakola informē inženierkomunikāciju tehniķi Anatoliju Osipovu par paveiktajiem un gaidāmajiem darbiem aukstā ūdens cauruļu nomaiņā.

Lai novērstu avārijas situāciju Nameja ielas 22.mājā, marta vidū tās pagrabā tiek mainītas aukstā ūdens caurules.

13.03.2019. Turpina atjaunot lodžiju un balkonu ekrānus
Aktīvi noris lodžiju un balkonu ekrānu atjaunošanas darbi SIA JK Namu pārvalde apsaimniekotajās mājās Jēkabpilī.
Namu pārvaldes galvenais inženieris Jānis Antonovs stāsta, ka darbi sākās pagājušajā mēnesī. Tuvākajā laikā tie noslēgsies mājā Nameja ielā 26, un drīzumā arī Nameja ielas 14.mājas iedzīvotājiem būs mūsdienīgi un droši balkoni. Viesītes ielā 51 atjaunošanas darbi beigušies jau februārī.
Atjaunošanas darbus veic SIA „JuN”. To laikā paredzēta balkonu un lodžiju ekrānu nomaiņa, kā arī margu remonts (tās metina, nostiprina, tīra un krāso).
Tuvākajos mēnešos paredzēts atjaunot arī lodžiju ekrānus mājām Viesītes ielā 39, Celtnieku 11, K.Skaubīša 14, Viestura 41, Madonas ielā 28a, kā arī balkonu ekrānus Viesītes ielā 41, Slimnīcas 2, Dārzu 4 un Celtnieku ielā 9.
Darbi notiek, vadoties pēc iedzīvotāju izteiktajām vēlmēm, un tas ir ne tikai ieguldījums mājas vizuālajā izskatā, bet arī tās iedzīvotāju drošībā!

Foto: Balkonu ekrāni Viesītes ielā 51 pirms un pēc atjaunošanas.

Foto: Nameja ielā 26 pirms atjaunošanas; balkonu ekrānu atjaunošanas darbi noslēgsies tuvākajās dienās.

01.03.2019. Koplietošanas telpas Draudzības alejas mājā nr.8 kļuvušas mājīgas un mūsdienīgas
Draudzības alejas 8.mājas iedzīvotāji ir ieguvuši gaišas, mājīgas un mūsdienīgas koplietošanas telpas – gada pirmajos mēnešos tajās veikts kosmētiskais remonts.
No griestiem un sienām notīrīts vecais krīta balsinājums, kā arī veikti gruntēšanas, špaktelēšanas un slīpēšanas darbi. Sienas un griesti nokrāsoti ar ūdens emulsijas krāsu, daļēji nošpaktelēts sienas panelis, kas pēc tam nokrāsots. Nokrāsoti arī elektrosadales skapji, margas un vējtveru durvis. Vēl iedzīvotājus priecē jaunas pastkastītes un restaurētas durvis.
SIA JK Namu pārvalde ražošanas daļas vadītājs Ingus Geistarts stāsta, ka koplietošanas telpu remontu, kas sākās janvārī un beidzās februārī, veica vietējā SIA „Easywood”. Daudzdzīvokļu mājai Draudzības alejā 8 ir četras ieejas un 54 dzīvokļi, no kuriem lielākā daļa (50) ir privatizēti.
Noslēgumam tuvojas remonts koplietošanas telpās Draudzības alejā 26, savukārt Draudzības alejā 10 vēl jārestaurē vējtveru durvis. Remontdarbi notiek arī Draudzības alejā 24, Krasta ielā 63 un Jaunajā ielā 24 un 31c. Vēl paredzēts remontēt koplietošanas telpas Rīgas ielā 190a, Palejas ielā 9, 11 un 13.
Draudzības alejas 8.mājas iedzīvotāji, izrādot iniciatīvu un veicot uzkrājumus, ir ieguvuši gaišas, mājīgas un mūsdienīgas koplietošanas telpas, tāpēc aicinām arī citu māju dzīvokļu īpašniekus būt aktīviem un lemt, ko remontēt un kā uzturēt savu ēku! Namu pārvalde kā apsaimniekotājs veiks to, ko būsiet uzticējuši jūs!

15.02.2019. Namu pārvaldes ēnotājiem piesātināta diena

SIA JK Namu pārvalē bija astoņi ēnotāji, kas bija mēroši ceļu no Zasas un Ļaudonas vidusskolas, Dignājas, Sūnu, Jēkabpils un Kalsnavas pamatskolas. Viņi bija izvēlējušies ēnot galveno inženieri, ēku un apsaimniekojamo teritoriju pārzines Jēkabpils un Krustpils iecirknī, kā arī kāsotājus-apmetējus.
Galvenā inženiera Jāņa Antonova vadībā skolēni iepazinās ar ēku tehnisko stāvokli Madonas ielas mikrorajonā, apskatīja dzīvokli Ķieģeļu ielā 13c, kas tiek gatavots remontam. Bija arī iespēja uzkāpt uz jumta Draudzības alejā 26, kur galvenais inženieris iepazīstināja ar to, kā tiek veikts jumta seguma remonts. Kā atzīst galvenais inženieris, darbs ir dinamisks, taču daudz jāstrādā arī ar dokumentiem.
Ēnotāji sacīja, ka uzzinājuši: lai varētu strādāt par galveno inženieri, vairāk jāmācās fizika, valodas, matemātika, jāorientējas grāmatvedībā, jābūt atvērtam, komunikablam. Izskanēja atziņa, ka šis darbs ir diezgan grūts. Kāds pieļāva iespēju izvēlēties šo profesiju, jo šķita interesanti, ka darbā tiek darītas dažādas lietas, tāpēc nav garlaicīgi.
Namu pārvaldes Krustpils iecirkņa ēnām bija piesātināta un jaunām zināšanā bagāta diena. Meitenes kopā ar ēku un apsaimniekojamo teritoriju pārzinēm Ilzi Broku un Elnetu Mauliņu apmeklēja daudzdzīvokļu mājas un dzīvokļus, kā arī piedalījās viena dzīvokļa apskatē pēc tā atbrīvošanas un kopā ar policiju un tiesu izpildītāju bija dzīvoklī, kurā notika izlikšana. Skolnieces atzina, ka varētu izvēlēties šādu profesiju, jo patīk rakstīt dokumentus. Arī ēku un apsaimniekojamo teritoriju pārzines Jēkabpils iecirknī Līgas Krastiņas „ēna” Madara pauda, ka paticis viss un darbs šķitis interesants.
Agnese ēnoja Namu pārvaldes krāsotāju-špaktelētāju. Viņa stāsta, ka jau kopš bērnības ģimenē palīdz dažādos remontdarbos, tāpēc šķita interesanti par šo profesiju uzzināt ko vairāk. Pēc Agneses domām, galvenais šajā darbā ir čaklas rokas.
Ēnu dienas noslēgumā jaunieši saņēma balvas no Jēkabpils pilsētas pašvaldības un SIA JK Namu pārvalde.

11.02.2019. Izremontēta kāpņu telpa daudzdzīvokļu mājā Celtnieku ielā 17
Celtnieku ielas 17.mājā veikts kāpņu telpas kosmētiskais remonts. Uzliktas arī jaunas, mūsdienīgas pastkastītes, apgaismes ierīces un restaurētas koplietošanas telpu iekšdurvis.
Ēku un apsaimniekojamo teritoriju pārzine Līga Krastiņa stāsta, ka kosmētiskais remonts Celtnieku ielas 17.mājā sākās novembrī, un to veica Namu pārvaldes speciālisti. Pēc griestu un sienu vecā krīta balsinājuma notīrīšanas tie nogruntēti, nošpaktelēti, noslīpēti un nokrāsoti. Veikta arī sienas paneļa špaktelēšana un krāsošana, salabots bojātais apmetums un krāsotas kāpņu margas.
Demontēts vecais grīdas segums (linoleja flīzes), izlīdzināta grīda koplietošanas vestibilā un tajā ieklāts linolejs, kā arī piestiprinātas grīdlīstes un kāpņu telpā nokrāsots grīdas laukums. Veikts kanalizācijas stāvvadu nosegkastu remonts, nomainīti vecie vestibila lodžijas logi un durvis pret jauniem PVC materiāla logiem un ierīkota elektroinstalācija. Restaurētas arī kāpņu telpas durvis.
Šobrīd kāpņu telpu kosmētiskais remonts notiek mājās Draudzības alejā 10 un 26, Jaunajā ielā 24 un 31c, Krasta ielā 63.
Aicinām dzīvokļu īpašniekus būt aktīviem un lemt, ko remontēt un kā uzturēt savu ēku! Namu pārvalde kā apsaimniekotājs veiks to, ko būsiet uzticējuši jūs!
Foto pirms remonta:

Foto pēc remonta:

04.02.2019. Aicinām pagalmus atbrīvot no automašīnām !

SIA JK Namu pārvalde aicina autovadītājus rīt no rīta atbrīvot daudzdzīvokļu māju pagalmus no automašīnām, lai pulksten 9.00 ar traktortehniku varētu operatīvi veikt sniega tīrīšanas darbus!
Tā kā šoziem bagātīgi snieg, Namu pārvaldē sniega tīrīšanas darbos iesaistīti gan sētnieki, gan traktortehnika.
Atgādinām, ka ziemā sētniekam no sniega jāattīra gājēju celiņi, ūdensvada un kanalizācijas aku vāki un konteineru vietas. Atkalas laikā ietves jāapkaisa ar smiltīm, māju ieejas kāpnēm jānokaļ izveidojies ledus, kā arī jānorobežo bīstamā zona pie mājām, ja pie tām novērojamas lāstekas.
Pateicamies ikvienam savam klientam par sapratni un aicinām pret sētnieku darbu pastiprinātas snigšanas laikā izturēties saprotoši!

29.01.2019. Sētniekiem šoziem darba pilnas rokas

Šogad ziema mūs bagātīgi lutina ar sniegu. Koki mirdz gluži vai sudraboti, kupenu ieskauti, un skats ir līdzīgs kā pasakā, sevišķi agri no rīta, kad ielas un ceļi vēl snauž, gaidot savus gājējus un braucējus.
Namu pārvaldes sētniece Inese Rancova (attēlā) jau rosās ar sniega lāpstu un slotu pie Viesītes ielas mājām nr.39 un 41 un Viestura ielas mājas nr.41 un atzīst: ziema padevusies sniegota, taču viņa par to nebēdā. Inesei patīk savs darbs, un to jūt arī māju iedzīvotāji, kuru teritorijā viņa strādā. „Cilvēki ir laipni, saka paldies, neskopojas ar labiem vārdiem, mēdz arī uztraukties, vai man nav pārāk auksti vai neesmu samirkusi lietū vai sniegā, apjautājas par veselību. Tas priecē un sniedz gandarījumu, jo jūtu, ka mans darbs viņiem ir svarīgs, tāpēc gribas strādāt vēl čaklāk,” teic Inese.
Ziemas darbi sētniekam fiziski ir diezgan nogurdinoši: no sniega jāattīra gājēju celiņi, ūdensvada un kanalizācijas aku vāki un konteineru vietas. Atkalas laikā ietves jāapkaisa ar smiltīm, māju ieejas kāpnēm jānokaļ izveidojies ledus, kā arī nepieciešamības gadījumā jānorobežo bīstamā zona pie mājām, ja pie tām novērojamas lāstekas. Kad darbs paveikts, ziemā iemīļots Ineses vaļasprieks ir grāmatu lasīšana, savukārt pārējos gadalaikos brīvie brīži aizrit, strādājot dārzā, mežā ogojot un sēņojot vai ar divriteni dodoties pie ūdeņiem.
Inese par sētnieci strādā sešus gadus un ir pieradusi pie agrajiem rītiem, kas ziemā parasti sākas ar mošanos aptuveni trijos četros, lai pulksten sešos būtu gatava darbam. Viņai prieks, ka pilsēta kļūst arvien sakoptāka un ka tiek sakārtotas ielas, un arī ļaudis kaut nedaudz, bet tomēr ir apzinīgāki un apkārtni piegružo mazāk.
Ziema šobrīd rit pilnā sparā, un vēl kādam laikam jāaizrit, lai saule atsegtu sniega segu un sāktos sētnieku pavasara darbi. Bērnu celtie sniegavīri pagaidām negrasās pamest pagalmus, savukārt sniega cietokšņi gaida savus mazos saimniekus. Un Inese atzīst: šie „meistardarbi” atdzīvina diezgan vienmuļo ziemas ainavu un strādāt ir patīkamāk!
Namu pārvaldē strādā 31 sētnieks (22 – Jēkabpils iecirknī, deviņi – Krustpils iecirknī), un ikviens no viņiem savu darbu veic rūpīgi un apzinīgi, un cilvēki to novērtē. Tāpēc, balstoties uz viņu ieteikumu, JK Namu pārvalde izsaka pateicību visiem pārvaldes sētniekiem par uzcītīgu un atbildīgu savu pienākumu veikšanu.

23.01.2019. „Ēno” Namu pārvaldē !

JK Namu pārvalde aicina skolēnus iepazīt namu apsaimiekošanas darbu, piedaloties Ēnu dienā!
SIA Namu pārvalde, lielākais namu apsaimniekotājs Jēkabpilī, piedāvā skolēniem ēnot galveno inženieri, ēku un apsaimniekošanas teritoriju pārziņus un krāsotājus-apmetējus (attēlā).

Ēnu diena ir lieliska iespēja ne tikai ielūkoties Namu pārvaldes ikdienā, bet arī paplašināt redzesloku un gūt izpratni par profesijām, kas interesē skolēnu!

Aicinām plānot savu nākotni jau skolas laikā!

Ēnu dienai, kas notiks 13.februārī, var pieteikties līdz 11.februārim portālā enudiena.lv vai zvanot 27875173, vai rakstot iveta.skolniece@jknp.lv.
Priecāsimies Tevi redzēt pie mums!

 14.01.2019. Ķieģeļu ielā 1 uzlabota apkures sistēma
Ķieģeļu ielas mājas nr.1 bēniņos SIA JK Namu pārvalde nomainījusi apkures cauruļvadu izolāciju un ventiļus, tādējādi uzlabojot apkures sistēmu.
SIA JK Namu pārvalde inženierkomunikāciju tehniķis Anatolijs Osipovs informē, ka mājai nomainīti apkures sistēmas ventiļi un apkures cauruļu siltumizolācijas materiāls. Apkures cauruļu siltumizolācija nomainīta ne tikai tāpēc, lai paaugstinātu apkures sistēmas efektivitāti. Izolācija arī novērš kondensāta veidošanos uz cauruļvadiem, šķidruma saslašanas iespējamību sistēmas darbības traucējumu gadījumā, kā arī aizsargā cauruļvada metāla daļas no korozijas.
Darbus, kas sākās decembrī un beidzās janvāra sākumā, veica SIA JK Namu pārvalde speciālisti.

Foto: Ķieģeļu ielas mājas nr.1 bēniņi pirms un pēc apkures cauruļu un ventiļu nomaiņas.

Aktualitātes 2018 ..
Aktualitātes 2017 ..